Dostawa
Darmowa dostawa (UPS) już od 350,00 zł.
Nowości
Aroma Mio Delicato
Aroma Mio Delicato
65,00 zł
szt.
Aroma Mio Intenso
Aroma Mio Intenso
65,00 zł
szt.
Carraro Globo Elite
Carraro Globo Elite
60,00 zł
szt.
CLOUDY LEMONADE
CLOUDY LEMONADE
32,00 zł
szt.
Bestsellery
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówień

1. Zamówienia na towary będące aktualnie w stanach magazynowych Sprzedającego są realizowane w czasie podanym w opisie każdego z produktów w rubryce „Wysyłka” (w przypadku zamówienia co najmniej dwóch towarów z różnymi czasami realizacji, pod uwagę brany jest najdłuższy czas realizacji zamówienia). Czas realizacji zamówienia podany jest w „dniach roboczych” (tj. od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00) i liczy się od daty (z zastrzeżeniem pkt. od 2. do 7. poniżej):

a) wpłynięcia pełnej kwoty na konto bankowe Sprzedającego - w przypadku płatności przelewem,

b) potwierdzenia złożonego zamówienia - w przypadku płatności gotówką.

2. Zamówienia, które wpłyną w dni robocze po godzinie 14.00 oraz w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy będą traktowane jako otrzymane w następnym dniu roboczym.

3. Czas realizacji zamówienia będzie ustalany indywidualnie przez Sprzedającego w uzgodnieniu z Zamawiającym:

• w przypadku zamówień niestandardowych, tj. zindywidualizowanych przez Klienta,

• w przypadku braku towaru w stanach magazynowych Sprzedającego (o czym Sprzedający niezwłocznie powiadomi Zamawiającego),

• z przyczyn niezależnych od Sprzedającego.

4. W przypadku niemożności zaakceptowania zamówienia o właściwościach określonych przez Zamawiającego, z powodu choćby przejściowej niemożności, Sprzedający skontaktuje się z Zamawiającym w celu ustalenia szczegółów dotyczących realizacji otrzymanego zamówienia.

5. W przypadkach określonych w pkt. 4 powyżej, Sprzedający może zaproponować częściową realizację zamówienia oraz anulować zamówienie na niezrealizowaną partię towaru bądź też zaproponować towar o tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą lub zbliżoną cenę.

6. W przypadku, gdy skontaktowanie się z Zamawiającym pod podanym przezeń w formularzu zamówienia numerem telefonu bądź adresem e-mail nie będzie możliwe w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania zamówienia, zamówienie zostanie anulowane.

7. Realizacja zamówień odbywa się w kolejności ich napływania, aż do wyczerpania zapasów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl